(H)järnkoll Värmland

Kungsgatan 1

652 24 Karlstad

info@hjarnkoll-varmland.se

Kontorstider Måndagar 8.00-12.30, Torsdagar 8.00-12.30

Kontoret bemannas av:

Helen Hemberg Eriksson, samordnare

helen.hemberg.eriksson@hjarnkoll-varmland.se

054-10 12 58

Eva Lövåker, samordnare

eva.lovaker@hjarnkoll-varmland.se

054-10 12 58

Riksförbundet Hjärnkoll

Frågor om bokning av ambassadörer

Jennifer Blomkvist

Ambassadörsagent
08-120 488 46, 073-940 22 75
info@hjarnkoll.se

Hjärnkolls kansli

Utbildningssamordnare

Christina Bohman Karlsson 08- 120 488 55, 0720-18 93 37

christina.bohman@hjarnkoll.se

Adress

Riksförbundet Hjärnkoll, Tjurhornsgränd 6, 121 63 Johanneshov, telefon växel 08-120 488 00, info@hjarnkoll.se

Riksförbundet Hjärnkolls styrelse

Anki Sandberg, sammankallande

Attention
08-120 488 04, 070-717 40 25
anki.sandberg@attention-riks.se

Sonny Wåhlstedt, vice sammankallande

SPES
sonny@nsphig.se

Christina Bohman Karlsson

Schizofreniförbundet
christina.bohman@live.se

Mikael Engvall

SHEDO
mikael@engvall.org

Inger Forsgren

RFHL
inger.forsgren@rfhl.se

Lena Huss

ÅSS
lenahuss@spray.se

Håkan Jarmar

RSMH
hakan.jarmar@telia.com

Arvid Lagercrantz

Balans
arvid.lagercrantz@gmail.com

Michael Lundsten

Sveriges Fontänhus
miclun12@gmail.com

Nike Linn Säfwenberg

Frisk & Fri
insikt@friskfri.se

Eva Sandberg

OCD-förbundet
eva.sandberg@ocdforbundet.se